REGULAMINJesteś zainteresowany?
Sprawdź zasady współpracy!

https://patrycjasalamon.com/wp-content/uploads/2019/08/C6B667EA-7ED8-4D2B-A6D9-D0E7F3BA5FB9.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Na początku każdego miesiąca zostaje wysłana wiadomość sms lub e-mail z informacją o kwocie do zapłaty, która została obliczona na podstawie liczby lekcji, jakie odbędą się w danym miesiącu (z uwzględnieniem dni wolnych zawartych w kalendarzu, który zostaje wysłany wraz z początkiem roku lub wraz z rozpoczęciem współpracy). Płatności należy dokonać z góry za cały miesiąc.
Istnieją dwie możliwości płatności: przelewem na numer konta 39 1160 2202 0000 0001 8861 2140 (PL) i IBAN: PL58 1160 2202 0000 0004 6694 2434 SWIFT: BIGBPLPW (EUR) przed pierwszą lekcją w danym miesiącu lub gotówką na pierwszej lekcji w danym miesiącu, jednak nie później niż do 10-go dnia danego miesiąca. Zgodnie z życzeniem klienta zostaje wystawiony paragon fiskalny, faktura na osobę prywatną lub faktura na firmę.
Zajęcia, które zostaną odwołane przez lektora muszą zostać odrobione w najbliższym możliwym terminie, jednakże nie później niż w przeciągu 2 miesięcy od dnia odwołanych zajęć.
Zajęcia, które zostaną odwołane przez ucznia najpóźniej 24 godziny przed ich planowanym rozpoczęciem podlegają odrobieniu w najbliższym możliwym terminie, jednakże nie później niż w przeciągu 2 miesięcy od dnia odwołanych zajęć. Jeśli zajęcia nie zostaną odwołane na czas lub nie zostaną odrobione, należność za daną lekcję nie podlega zwrotowi.
O wszelkich zmianach, w tym rezygnacji, należy poinformować z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.

Powyższe zasady dotyczą jedynie klientów indywidualnych. Przedstawicieli firm zapraszam do kontaktu w celu ustalenia warunków finansowych oraz zasad współpracy.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kontakt
ul. Rembertowska 46c/42, Grunwald, Poznań
+48 606 558 903
szkolajezykowa@patrycjasalamon.com
Newsletter

Udostępniając swój adres e-mail oraz klikając ,,SUBSKRYBUJ’’ udzielasz nam zgodę na przesyłanie drogą mailową informacji handlowej o której mowa w art. 10 ust. 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgodę na wykorzystanie urządzeń końcowych (komputerów) dla celów marketingu bezpośredniego o której mowa w art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego.

Wysyłka newslettera wiąże się z przetwarzaniem przez Szkołę Językową Patrycja Salamon Twoich danych osobowych. W związku z tym proszę, abyś przed udostępnieniem swojego adresu e-mail zapoznał(-a) się z informacją o przetwarzaniu Twoich danych, która jest dostępna TUTAJ .

Szkoła Językowa Patrycja Salamon © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Hold The Brand